Kompletní servis

Naše firma Vám nabízí kompletní servis od poradenství, přes zaměření stavebních otvorů až po výběr dveří s následnou montáží.
Každému z Vás nabízíme individuální přístup, dle Vašich potřeb a možností. Proto nás neváhejte kontaktovat. Této práci se věnujeme již od roku 2011. Montáže provádíme pro majitele rodinných domů, bytů a také pro velké stavební či developerské firmy. Jsme držiteli certifikátu odbornosti pro montáž protipožárních i bezpečnostních dveří.
Odborné zaměření dveří a zárubní
Rádi vám poradíme s výběrem vhodného typu a barevného odstínu dveří a zárubní popř. podlahy. Zákazníkům nabízíme zdarma zaměření a poradenství. Součástí našich služeb je i zaměření stavebních otvorů. To se provádí buď samostatně po objednávce dveří, nebo jako součást poradenské schůzky u zákazníka. Díky tomu, že nejsme jen montážní firma, ale i truhlářská výroba, umíme vyřešit celou řadu atypických řešení.
SERVIS A ZÁRUKA
Kompletní servisní služby a záruka na všechny u nás zakoupené výrobky. Snažíme se vyrábět a dodávat pouze výrobky v co největší kvalitě s dlouhou životností. Pokud ale i tak nastane v záruční době nějaký problém nebo vada, snažíme se v co nejkratším termínu vše vyřešit. Nejčastěji dochází k nutnosti seřízení dveří, které se vyřeší během několika minut. Standardní záruka je 24 měsíců s tím, že na některé výrobky je záruka prodloužena.
Pozáruční servis - dveře a zárubně jsou důležitou součástí interiéru a po jejich osazení slouží dlouhá léta. Ať už jsou umístěny ve více či méně namáhaných prostorách, může dojít k jejich mechanickému poškození, nebo jinému problému bránícímu bezproblémovému užívání. V tomto případě standardně řešíme pozáruční opravy, výměny poškozených dílů a komponentů. Vše záleží na konkrétních případech a způsobu poškození.
Doprava včetně montáže
Realizace dveří a zárubní provádíme po dohodě v rámci celé České republiky. Stejně jako samotné montáže i dopravu si zajišťujeme vlastními montážními vozidly . Cena dopravy je určována individuálně dle vzdálenosti a objemu zakázky.